[Utilisé] Victoria 60cm 336m³/h Schuine Afzuigkap Zwart
Utilisé

[Utilisé] Victoria 60cm 336m³/h Schuine Afzuigkap Zwart

Utilisé
210,99 € (TVA incluse)
Réf produit: 53046737
Victoria 60cm 336m³/h Schuine Afzuigkap Zwart
210,99 € (TVA incluse)
Aussi disponible dans d'autres conditions
  • 247,99 € (TVA incluse)
  • Remarque: Le produit est entièrement fonctionnel + présente des signes mineurs d'utilisation

    Détails: Le produit peut présenter des dommages cosmétiques sur les côtés non visibles (arrière ou bas). La boîte d'origine peut être légèrement endommagée ou réemballée. Le produit est livré avec une garantie d'un an
    223,99 € (TVA incluse)
  • Dernières pièces en stock! En stock et prêt pour vous! Commandez maintenant et profitez de votre achat sans délai. Dernières pièces en stock!
  • Délai de livraison: 1 - 2 jours ouvrables Recevez-le plus tôt que vous ne le pensez. Ne manquez pas cette opportunité, commandez maintenant! Recevez-le plus tôt que vous ne le pensez. Ne manquez pas cette opportunité, commandez maintenant!
  • 14 jours de rétraction

Condition - acceptable, avec des signes d'utilisation

Remarque: Le produit est fonctionnel + présente des signes d'utilisation

Détails: Le produit peut présenter des dommages cosmétiques (par exemple, petites rayures) sur le dessus, l'avant ou les côtés. La boîte d'origine peut être endommagée ou réemballée. De plus, certaines pièces peuvent manquer, comme le manuel d'utilisation, le câble réseau, la télécommande, le filtre. Le produit est livré avec une garantie d'un an

Caractéristiques principales

  • Vrij van kookdampen en geuren: De schuine afzuigkap vangt dampen direct boven het kookvlak op en voert ze af met een luchtstroom van 336 m³/h – geuren en vetdeeltjes krijgen geen kans.

  • Nauwelijks hoorbaar tijdens het koken: Op de hoogste stand produceert de Victoria maximaal 61 dB – vergelijkbaar met zacht achtergrondgeluid, zodat je gewoon een gesprek kunt voeren tijdens het koken.

  • Eenvoudig te bedienen en te verlichten: Via het touchpaneel regel je alle standen in één aanraking. De ingebouwde led-verlichting (2 × 1,5 W) verlicht het kookvlak gelijkmatig, zodat je altijd goed zicht hebt op wat je bereidt.

  • Onderhoud in een handomdraai: De aluminiumvetfilter gaat gewoon de vaatwasser in – geen schrobben, geen dure filtervervanging. Het touchpaneel veeg je schoon met een vochtig doekje.

  • Zuinig in dagelijks gebruik: Met een motorvermogen van 53 W en een jaarverbruik van slechts 10.2 kWh houdt de Victoria de energierekening laag – energieklasse A++ bevestigt dat.

Description de produit

De Klarstein Victoria schuine afzuigkap houdt je keuken vrij van kookdampen, vet en geuren – zonder dat je hem nauwelijks ziet. Het strakke glasdesign sluit aan op de muur en verwerkt lucht met een capaciteit van 336 m³/h, zodat geuren en vetdeeltjes direct worden afgevoerd.

Het geluidsniveau blijft ook op de hoogste stand beperkt tot 61 dB, wat normaal gesprek nauwelijks verstoort. De aluminiumvetfilter is vaatwasserbestendig, zodat onderhoud weinig moeite kost. Verlichting is verzorgd door 2 × 1,5 W led, die het kookoppervlak gelijkmatig verlicht. Alle instellingen regel je via het touchpaneel. De Victoria werkt zowel als afvoer- als recirculatiemodel – de actievenkoolfilter is standaard meegeleverd.

Met een motorvermogen van 53 W en een jaarlijks energieverbruik van slechts 10,2 kWh zijn de gebruikskosten laag. Energieklasse A++ bevestigt dat. De Victoria is een praktische vervanging bij keukenrenovaties waarbij zowel uitstraling als prestaties tellen.

De Klarstein Victoria is geschikt voor kleine tot middelgrote keukens met een standaard plafondhoogte. Monteer hem aan de muur op 65–75 cm boven het kookvlak voor het beste resultaat.

Haal de Klarstein Victoria in huis en geniet van een keuken zonder zichtbare afzuigkap.

Caractéristiques

  • Actievenkoolfilter (meegeleverd)
  • Aluminiumvetfilter, vaatwasserbestendig
  • Led-display
  • Touchpaneel
  • Motorvermogen: 32 W
  • Geluidsniveau: max. 61 dB
  • Verlichting: 2 × 1,5 W led
  • Luchtstroom: 336 m³/h
  • Gebruikswijze: afvoer en recirculatie
  • Energieklasse: A++
  • Vermogensopname: 32 W
  • Netspanning: 230 V
  • Jaarlijks energieverbruik: 10,2 kWh/jaar
  • Apparaattype: schuine afzuigkap – afzuigkap met schuine voorzijde
  • Toepassingsgebied: moderne keuken, gezinsskeuken, keukeneiland
  • Kenmerken: stille werking · modern design · zuinig energieverbruik · eenvoudig te reinigen
  • Installatieadvies: wandmontage, aanbevolen afstand tot kookvlak: 65–75 cm
  • Vetfilter: vangt vetdeeltjes en verontreinigingen uit de keukenlucht op
Réf produit: 53046737

Dimensions et fiche technique

  • Gewicht: 9 kg
  • Afmetingen: 36 x 59,5 x 29,5 cm (HxBxD)
  • Lengte stroomkabel: 2 m

Contenu de votre livraison

  • 1 x Afzuigkap
  • 2 x Schoorsteensecties
  • 1 x Kanaalafdekking
  • 1 x Set koolfilters (2 stuks)
  • 1 x Montagemateriaal
  • Meertalige handleiding

Livraison & expédition

Prêt à être expédié

Délai de livraison: 1 jour ouvrable

Évaluations des clients
1 Evaluation

Aucune évaluation disponible pour ce produit.

Avis de clients d'autres pays
avis vérifié 04/08/2026

Ik heb deze afzuigkap begin dit jaar gekocht. Toen ik hem open maakte, bleek dat de messing stang aan de voorkant maar 50 cm breed is, terwijl hij op de foto over de hele breedte van de afzuigkap reikt. Toen ik dit aangaf bij Klarstein, gaven zij aan dat ik 10% van het aankoopbedrag terug kon krijgen, of een nieuwe afzuigkap met de juiste lengte stang. Ik wilde graag dat laatste. Klarstein gaf aan dat ik eerst deze afzuigkap zou kunnen retourneren. Ik had de doos niet meer, dus ik vroeg of zij een nieuwe doos wilde sturen. Na meerdere keren emailen met Klarstein, en dan met name met hun geautomatiseerde reactiesysteem waar duidelijk geen mens aan te pas komt, en duidelijk aangeven dat ik geen doos had waar een afzuigkap van 90 cm in past, blijft Klarstein zeggen dat ik de afzuigkap moest retourneren in elke doos die past. Omdat het vrij duidelijk was dat Klarstein niet soepel is en niet mee wil werken, besloot ik om zelf de afzuigkap nogmaals te bestelllen zodat ik de juiste zou hebben én een doos om de oude te retourneren. Zonder verrassing kwam nogmaals de verkeerde afzuigkap aan. Deze heb ik geretourneerd en aangegeven dat ze mij nu de juiste moeten sturen. Klarstein heeft nogmaals een afzuigkap gestuurd, en nogmaals de verkeerde. Ondertussen waren we 3 maanden verder en had ik voor mijn gevoel nog geen enkele keer een echt mens gesproken, gekeken naar de standaard gekopieerde emails die ik kreeg. Omdat ik onderhand weinig vertrouwen meer had in dit bedrijf en hun gebrek aan klantenservice, besloot ik de nieuwe afzuigkap terug te sturen en te vragen wat hun oplossing is voor continue de verkeerde afzuigkap sturen en al drie maanden mijn tijd verdoen + het feit dat ik al drie maanden zonder werkende afzuigkap zat. De robotklantenservice van Klarstein vond het heel vervelend en kwam met geen enkele oplossing. Na meerdere keren vragen heb ik uiteindelijk gevraagd of ik dan op zijn minst de 10% nog kon krijgen. In een glimp van minimale klantenservice kreeg ik de 10%. Ik heb het opgegeven omdat je bij Klarstein geen contact krijgt met een mens en ik meer tijd en frustratie kwijt was aan contact met dit bedrijf dan dat het mij op zou leveren. Over de afzuigkap: die is gelukkig wel mooi, jammer dat die niet overeenkomt met de foto. Qua geluid is het prima te doen. De lampjes die er in zitten zijn felwit en zou ik wisselen voor mooie warm gele lampen. Wees gewaarschuwd (: