Gärkeller Pro XL dompelkoeler

Gärkeller Pro XL dompelkoeler

66,99 € (TVA incluse)
Réf produit: 10035623
Gärkeller Pro XL dompelkoeler
66,99 € (TVA incluse)

Bientôt de retour

Saisissez votre adresse e-mail et nous vous informerons lorsque le produit sera de nouveau disponible.

Veuillez confirmer que vous n'êtes pas un robot.
  • Cert article n'est pas en stock. Réapprovisonnement en cours. En stock et prêt pour vous! Commandez maintenant et profitez de votre achat sans délai. Cet article est actuellement en rupture de stock. Laissez-nous votre email et nous vous informerons dès qu'il sera disponible!
  • 14 jours de rétraction

Caractéristiques principales

  • Pils weertje: 2-delige accessoires-set met dompelkoeler en sensorstaaf voor constante temperaturen in de fermentatieketel

  • Temperatuurcontrole: holle sensorstaaf met 8 mm doorsnede aan de binnenkant voor gebruik van een temperatuursonde in de gistketel.

  • Best gekoeld: 7,5 m lange, ronde koelspiraal met 1/2" aansluiting voor het laten doorstromen van koud water

  • Hygiënisch en smaakneutraal: alle delen van 304 roestvrijstaal

Description de produit

Goed weer voor een pilsje: of het nu zomer of winter is, met de Klarstein Gärkeller Pro XL accessoires-set wordt het heel makkelijk de passende temperatuur te bereiken. 

Voor je beste brouwresultaat: de Klarstein Gärkeller Pro XL koelspiraal is de praktische aanvulling voor de Klarstein Gärkeller Pro XL fermentatieketel. Om ervoor te zorgen dat je pils lukt, zijn constante lage temperaturen bijzonder belangrijk - daar niet iedereen thuis over een ijskelder beschikt heeft Klarstein de praktische dompelkoeler voor zijn Gärkeller Pro XL ketel ontwikkeld. De in totaal 7,5 m lange spiraal wordt daarbij vast met de deksel verschroefd en kan door zijn 1/2" aansluitingen koud water er doorheen leiden. Zijn ronde vorm zorgt daarbij voor een ideale opname van warmte in de hele ketel. Hierdoor blijft je wort ook bij zomerse temperaturen goed koel en de ondergistende gist kan het hele jaar door functioneren. Natuurlijk kan de spiraal ook met warm water voor bovengistende bieren worden gebruikt. Voor de ideale bewaking van de temperatuur in de ketel komt de sensorstaaf er aan te pas. Zijn holle binnenkant met 8 mm doorsnede dient voor de opname van een temperatuursonde (niet inbegrepen) voor het meten van de temperatuur midden in het gistingsproces. Alle onderdelen zijn van 304 roestvrijstaal voor de beste hygiënische omstandigheden in het bier.

Chillen heel eenvoudig: met de Klarstein Gärkeller Pro XL accessoires-set is de hobbybrouwerij compleet. Proost!

Let erop dat in Duitsland voor het brouwen van bier aangifte gedaan moet worden bij de verantwoordelijke overheidsinstantie (Hauptzollamt).

Caractéristiques

  • Dompelkoeler en sensorstaaf met afgesloten schroefhouder
  • Koelspiraal met 1/2" aansluiting
  • Koelspiraal met 11 omwentelingen
  • Sensorstaaf met 8 mm diameter aan de binnenkant
  • Inclusief sluitringen voor koelspiraal en sensorstaaf
  • Temperatuursonde wordt niet meegeleverd
Réf produit: 10035623

Dimensions et fiche technique

  • Afmetingen (koelspiraal compleet): ca. 18 x 52 cm (ØxH)
  • Afmetingen (spiraal): ca. 18 x 35 cm (ØxH)
  • Afmetingen (temperatuurvoeler): ca. 0,8 x 31 cm (ØxH)
  • Gewicht (koelspiraal): ca. 1 kg
  • Gewicht (temperatuurvoeler): ca. 0,2 kg

Contenu de votre livraison

  • 1 x koelspiraal
  • 1 x sensorstaaf
  • 1 x set afsluitringen
  • Wordt geleverd zonder gebruiksaanwijzing

Livraison & expédition

Cert article n'est pas en stock. Réapprovisonnement en cours.

Évaluations des clients
0 évaluation

Aucune évaluation disponible pour ce produit.